Pomnażanie majątku

Fundusze inwestycyjne

Innowacyjna platforma Bossafund

Podstawową cechą bezpiecznego portfela inwestycyjnego jest jego odpowiednia dywersyfikacja. Szeroka oferta funduszy zapewnia dostęp do zróżnicowanych klas aktywów, zarządzanych przez najlepszych. Współpracujemy z renomowanymi polskimi towarzystwami funduszy inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów.

 

Dowiedz się więcej

Konto oszczędnościowe

Swoboda i korzystne oprocentowanie

Niezbędnym elementem każdego portfela inwestycyjnego jest gotówka i płynny dostęp do niej. W tym celu zostało stworzone Konto Oszczędnościowe – zapewniające skuteczny sposób na utrzymanie wartości pieniądza w czasie.

 

Skontaktuj się z doradcą

Lokaty

Możliwość negocjacji oprocentowania

Odpowiednio dopasowany pakiet lokat skutecznie redukuje zmienność każdej strategii inwestycyjnej. Dzięki elastycznemu podejściu każda lokata jest wyjątkowa i dopasowana do Klienta.

 

Skontaktuj się z doradcą

Zarządzanie aktywami z DM BOŚ

Aktywnie pomnażaj swoje oszczędności

Dynamicznie rozwijający się rynek kapitałowy, a także wzrastająca liczba instrumentów finansowych utrudniają indywidualnemu inwestorowi optymalną alokację środków, zapewniającą uzyskanie wysokiej stopy zwrotu. Dlatego zarządzanie portfelem stanowi atrakcyjną alternatywę wobec podejmowania samodzielnych, często ryzykownych decyzji inwestycyjnych, wykorzystującą wiedzę i doświadczenie specjalistów z Domu Maklerskiego BOŚ S.A.

 

Skontaktuj się z doradcą

Rachunek maklerski

Często o sukcesie decydują właściwe narzędzia i innowacyjne rozwiązania

Indywidualne pakiety rozwiązań zadowolą zarówno początkujących, jak i profesjonalnych inwestorów. Niezależnie od potrzeb, niech wspierają Cię najlepsi!

 

Skontaktuj się z doradcą